Prekės apmokėjimas/pristatymas

Pirkėjas atsiskaito už prekes vienu iš šių būdų:
1. Už perkamas prekes atsiskaitoma per paysera.lt sistemą (pasirinke šį mokėjimo būda, Jūs per paysera.lt sistemą būsite nukreipti į Jūsų banką ir iškarto galėsite atlikti atsiskaitymą už prekes, o pinigai pervedami nedelsiant). Paysera.lt bendradarbiauja su didžiausiais šalies bankais, taigi Jūs galite atsiskaityti per paysera.lt jei esate nors vieno banko klientas. Tai saugaus apmokėjimo garantas. Paysera.lt sukūrė jį tam, kad Jūs galetumėte būti užtikrinti apmokėjimo būdų gausą ir saugumą atsiskaitant internetu.
2. Atsiskaitymas banko pavedimu naudojantis elektronine bankininkyste – tai išankstinis atsiskaitymas, kai Pirkejas, perveda pinigus į el. parduotuves banko sąskaitą.
TomGrida – invidualios veiklos Nr.871726
Tomas Taujenis
Saskaitos Nr. LT764010051001850855
DNB/Luminor bankas
Banko kodas 40100
Mokėjimas privalo būti atliktas per 48 (keturiasdešimt aštuonias) valandas nuo užsakymo patvirtinimo sistemoje. Kitu atveju užsakymas yra atšaukiamas.
3. Atsakomybę už Pirkėjo mokėjimo metu duomenų sauguma šiuo atveju tenka atitinkamam bankui, kadangi visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystes sistemoje.
4. Prekės yra pristatomos dviejų savaičių laikotarpyje.
5. Prekės kokybę, ar nėra pažeidimų apžiurimos priėmimo metu.