Prekės keitimas/grąžinimas

Per 14 d.d. nuo prekės pristatymo dienos Jūs galite:
Keisti prekę į kitą.
Grąžinti prekę ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.
Prekių keitimo/gražinimo sąlygos
Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinami už prekes sumokėti pinigai, jei dėl prekės trūkumo yra atsakingas Pardavėjas.
Prekės grąžinimo teise Pirkėjas gali pasinaudoti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekės pristatymo Pirkejui dienos.
Pirkėjas privalo apie tai informuoti Pardaveją el. Paštu tomgrida@gmail.com  nurodydamas, pageidaujama grąžinti preke, jos užsakymo numerį bei grąžinimo priežastį.
Grąžinant prekę būtina laikytis papildomų sąlygų: Jei dėl prekės trūkumo yra atsakingas Pardavėjas ir neįmanoma prekės trūkumu ištaisyti, sumokėti pinigai už grąžintas prekes ir prekių pristatymo ir grąžinimo išlaidos grąžinami tik banko pavedimu i Pirkėjo banko sąskaita ne vėliau kaip per 30 d.d dienų nuo prekių grąžinimo Pardavėjui dienos.
Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Pirkėjo grąžinamas prekės, jei buvo nesilaikoma prekių grąžinimo sąlygų.
Pirkėjui tenka prekės pristatymo ir grąžinimo išlaidos, išskyrus atvejus kuomet grąžinama nekokybiška prekė, tuomet pristatymo ir grąžinimo išlaidos tenka Pardavejui. Pirkėjas sumoka už prekes pristatymo išlaidas bei prekės grąžinimo išlaidas, o Pardavejas, įsitikinęs, kad prekė grąžinta dėl netinkamos kokybės, grąžiną Pirkėjui patirtas pristatymo, gražinimo išlaidas bei už prekę sumokėta suma.
DĖMESIO! Grąžinamos arba keičiamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:
Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas;
Prekė negali būti dėvėta arba kitaip naudota;
Prekė turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės;
Prekė turi būti grąžinta originalioje gamintojo pakuotėje, su etiketėmis arba kitoje pakuotėje, užtikrinančioje saugų transportavimą/siuntimą;
Privaloma užpildyti ir el.paštu tomgrida@gmail.com ir kartu su preke atsiųsti prekės grąžinimo prašymą. Pinigai grąžinami per 30 d.d. nuo grąžintų prekių priėmimo dienos.